svozy, odvozy, transfery na letiště

Doprava, transfery

 

Letecká doprava

Doba letu na Korfu trvá přibližně 2 hodiny, po příletu následuje transfer do místa pobytu, který trvá přibližně 40 – 90 minut v závislosti na vybraném letovisku a termínu zájezdu.

 

Parkování u letiště v Praze

Pro ty z Vás, kteří nevyužijete našeho transferu k odletu, nabízíme možnost zajištění parkování  u letiště v Praze za zvýhodněnou cenu. Více info na: http://www.korfu-dovolena.cz/go-parking

 

Předpokládané letové časy

PRAHA - KORFU   18:30 - 21:40

KORFU - PRAHA   22:25 - 23:40

Létáme se společností TRAVEL SERVICE linkou QS 1116/7. Časový posun v Řecku je +1 hodina. Doba letu na Korfu trvá přibližně 2 hodiny.

 

Transfery na letiště

Při přihlášení do 30.3.2017 nabízíme transfer z nebo na letiště v Praze za zvýhodněnou cenu 300 Kč/osoba Tento bonus je nutné uvést na smlouvu o zájezdu při jeho objednání. Nástup je možný v Pardubicích, Hradci Králové, Hořicích, Chlumci nad Cidlinou a Poděbradech (dálnice). Po tomto datu je cena transferu 500 kč/osobaú1 cesta.Pro skupinky 8 a více osob individuální kalkulace! Kapacita transferu je omezená, doporučujeme objednat co nejdříve.

 

NOVINKA - NOVÝ POSTUP PŘI BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ZAVAZADEL OD 15.5.2017


UPOZORNĚNÍ PRO CESTUJÍCÍ LETECKOU DOPRAVOU : V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie budou pracovníci bezpečnostní kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 provádět detekční kontroly uvnitř vybraných zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu budou některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla.
Více informací najdete ZDE.

 

Černá listina leteckých dopravců

Vážení   klienti, v souladu s nařízením č.2111/2005 o sestavení černé listiny přepravců vystavených zákazu působení uvnitř Společenství (Community black list) a o informování leteckých cestujících o identitě těchto leteckých přepravců, které vstoupilo v platnost dne 22.května 2017, uveřejňujeme pro Vás tento seznam s aktualizací i na našich stránká. Listinu naleznete zde.

 

 

 

 

 

 

 

Chcete na Lefkadu?
Vytvářím objednávku...