CK Datour, Korfu - Acharavi, Řecko, dovolená, 2015

Acharavi

Mezi městy Paleokastritsa a Kassiopi, které se často nazývají nejkrásnějšími pobřežními městy, se táhne vysoký horský masiv, jehož nejvyšším bodem je Pantokrator. Proto je zdejší severní pobřeží charakteristické svými vysokými kopci táhnoucímí se přímo od pobřeží. Díky vyšším nadmořským výškám je zdejší oblast bohatá na bujou vegetaci, daří se zde převážně olivovníkům a borovicím.

Turistické středisko Acharavi se nachází v samém severním výběžku ostrova Korfu. S dalšími středisky Sidari a Roda tvoří jakýsi pomyslný trojúhelník oblíbených turistických destinací, které ročně přitáhnout nespočet turistů.

Pobřeží podél Acharavi je písčité s malými oblázky, vstup do moře je pozvolný, proto je místo vhodné i pro rodiny s dětmi. Místo je také hojně vyhledáváno potápěči, kteří se sem vydávají obdivovat mořský svět. Pláž je 6 km dlouhá, takže si zde svoje soukromé místečko najde každý.

V Acharavi se nachází známý vodní park Hydropolis, který je často vyhledáván turisty. Nachází se v něm řada vodních atrakcí, obchodů, snack-barů a dokonce i malé ZOO. V Acharavi jsou samozřejmostí kvalitní služby, množstí taveren, restaurací, barů, diskoték a obchodů, které uspokojí potřeby návštěvníků letoviska.

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Chcete na Lefkadu?
Vytvářím objednávku...