CK Datour, Korfu - Arillas, Řecko, dovolená, 2015

Arillas

Letovisko Arillas se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Korfu a je obklopeno vysokými vrcholky pokrytými zelenými cypřišovými a olivovými háji, spoustou vonících keřů a kvetoucích rostlin. Arillas je vhodným místem pro lidi vyhledávající jak klid a odpočinek, tak i pro ty, kteří mají rádi čilý ruch, zábavu a noční život. Jedním z nejoblíbenějších cílů procházek je vesnička Afiona, odkud se nabízí neuvěřitelné výhledy do okolí a na širé moře. Pěšky se dá dojít i do dalších známých letovisk, kterými jsou Agios Georgios či Agios Stefanos, které jsou od Arillas vzdálené jen několik set metrů.

Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou, což umocňuje i mírně se svažující vstup do moře, který ocení především děti a méně zdatní plavci. Samozřejmostí je průzračná voda a dlouhá čistá písčitá pláž, která si zasloužila ocenění modré vlajky za čistotu moře.

Arillas je poměrně živé turistické městečko a tak je zde samozřejmostí kvalitní zázemí a služby, od velkého výběru taveren, restaurací a barů přes obchody různých zaměření. Návštěvníci zde mají možnost výpůjčky plážového a sportovního vybavení.
 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Chcete na Lefkadu?
Vytvářím objednávku...