Korfu, Datour, letecky k moři, dovolená v Řecku, ubytování na Korfu

Více o Korfu


Vydejte se s námi prozkoumat Korfu. Tento druhý největší ostrov v Jónském moři vás uhrane nejen svou pohostinností a přátelskou atmosférou ale také bohatou historií a především pak malebnou přírodou. Naleznete zde dlouhé písčité či oblázkové pláže, romantické zátoky, skalní útesy či olivové háje a hornaté vnitrozemí. Hlavním městem ostrova je Kerkyra jehož kořeny sahají až do šestého století našeho letopočtu. Toto rušné historické město vás jistě pohltí svou atmosférou.

 

Pro příjemné strávení Vaší dovolené jsme vybrali několik středisek na severním pobřeží. Ubytování Vám zde nabídneme v apartmánech s vlastní stravou či v hotelech s polopenzí. Zájemci o klidnou, pohodovou dovolenou ocení klidné letovisko Agios Georgios, které se může pochlubit svou dlouhou písečnou pláží, která je považována za tu vůbec nejkrásnější na Korfu. Acharavi pro změnu patří mezi živější turistická centra. Kromě spousty klubů a barů, které potěší všechny milovníky zábavy, nabídne mimo jiné i vodní park Hydropolis, kde se zabaví celá rodina. Městečko Sidari v sobě kombinuje atmosféru živého a zároveň romantického střediska, vhodného pro všechny typy návštěvníků. Turistické středisko Dassia je plné restaurací a taveren kde si vychutnáte tradiční řecké speciality. Tento resort je rovněž vhodný pro milovníky sportovních aktivit. Kromě vodních sportů zde máte mnoho možností pro pěší výlety či cykloturistiku. Navíc se nachází poblíž hlavního města ostrova.

 

Dopravu nabízíme letecky z Prahy a v případě některých okrajových termínů je možnost i dopravy kombinované – jedna cesta lodí do Řecka a druhá letadlem. Poskytujeme slevy za včasný nákup a pro seniory.

Chcete na Lefkadu?
Vytvářím objednávku...